Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv

  • 120 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv Madrid is gelegen op ongeveer 3 km van het Wanda Metropolitano-stadion en op ongeveer 15 minuten rijden naar de Las Ventas arena. Het appartement is gelegen op 12 km afstand van Principe Pio treinstation en vrij dicht bij Boyer-Rivas busstation.

De accommodatie is ingericht met een bureau en voorzien van comfort zoals airconditioning airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Dit appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft deze accommodatie zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koelkast en een oven. Voor zowel een handig als ontspannen verblijf in Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv kunnen gasten profiteren van koffie- en theevoorzieningen. Delphinus biedt Mediterrane gerechten aan en ligt op loopafstand van ongeveer 12 minuten ervandaan.

Het Natuurpark Faunia ligt op ongeveer 10 minuten rijden naar dit appartement. Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv is vlakbij Puerta de Arganda metrostation - het is op circa 300 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv Madrid
Casa Condesa 11
Mobiele prijsaanbieding

Casa Condesa 11

8.1
Heel goed 7 beoordelingen
1.2 km van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Casa Velilla
Mobiele prijsaanbieding

Casa Velilla

1.2 km van de accommodatie
Apartamento Villajimena I, Vicalvaro
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Villajimena I, Vicalvaro

8.3
Heel goed 3 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    18 km

    Treinstations

    Estación Delicias
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerVT-EN PROCESO
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv?
      Populaire plekken in de buurt van Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv zijn onder andere het Natuurpark Faunia, het Wanda Metropolitano-stadion, de Las Ventas arena.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv te verblijven?
      Een overnachting in Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv kost €198.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv?
      Restaurants in de buurt van Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv zijn onder andere Delphinus en Papa John's restaurants, gelegen op ongeveer 14 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft dit appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij dit appartement.
    • ❓
      Is er een bureau in Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv?
      Ja, Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv is voorzien van een werktafel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    18 km

    Treinstations

    Estación Delicias
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bright Duplex Apartment For Families-Vicalv Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten